ВИДЕО: Пица-корнети кои ќе ги правите секој ден

ВИДЕО: Пица-корнети кои ќе ги правите секој ден

Сите го сакаме вкусот на пица со кашкавал кој се топи во устата и вксуно доматно пире, но од сега пицата ќе се јаде поинаку.По ова видео ќе правите само пица –корнети.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

 

singlepost_text