ВИДЕО: Направете Киндер мафини – омилените чоколади на сите генерации

ВИДЕО: Направете Киндер мафини – омилените чоколади на сите генерации

Киндер се омилените чоколади на сите генерации. Сега може да направите мафини со нив. Вкусот е неповторлив.

Повеќе на Готви.мк:

Крем чорба од тиква и компири

Деликатес во кујната: Компир на поинаков начин

Мусака со печурки

Мусака со карфиол и мисиркино месо

Мусака на ориентален начин

Повеќе рецепти со мелено месо

 

singlepost_text