ВИДЕО: Фил кој не се заборава – не сте јаделе вакви компири

ВИДЕО: Фил кој не се заборава – не сте јаделе вакви компири

Од компир никогаш доста, ги јадеме сите, во сите облици и на сите начини.Ова се полнети компири со сирење и кромид од кои застанува здивот.

 

Повеќе на Готви.мк:

Гурманска домашна плескавица

Домашни ќофтиња

Ќофтиња од тиквица

Замена за пржење: Еве како да подготвите крцкав помфрит во рерна

Топ 10 неверојатно вкусни Gotvi.mk рецепти со компири

Направете домашен песто сос со тестенини

Совет: Не ја фрлајте, искористете ја водата во која варите тестенини

Италијанско предјадење за цело семејство

singlepost_text