Оваа смеса топи килограми –до атлетско тело со малку пари

Оваа смеса топи килограми –до атлетско тело со малку пари

Оваа смеса топи килограми како од шега. Ако сакате да имате атлетско тело и совршена градба, се што ви треба е шолја од оваа смеса.

Состојки:

  • 2-3 чешниња лук
  • 1 лажица мед

 

Помешајте ги овие состојки и консумирајте ја оваа смеса секој ден.

Повеќе на Готви.мк:

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

 

 

singlepost_text