Витаминска бомба која ги брка сите болести

Витаминска бомба која ги брка сите болести

Овој напиток е толку здрав и е права витаминска бомба која ги брка сите болести.

Состојки:

  • 1 јаболко
  • 1 рака спанаќ
  • 1 круша
  • 1 лимета
  • 1 целер
  • ¼ краставица
  • малку вода

Подготовка:

  1. Се ставете во соковник и измешајте убаво. Пијте ја смесата на празен желудник или 30 минути пред вежбање.

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

 

 

singlepost_text