Лазања ролнички – најубавиот деликатес во ново руво

Лазања ролнички – најубавиот деликатес во ново руво

Сите го обожаваме вкусот на Италијанската кујна, а особено на тазе печена лазања од која се растопува кашкавал. Звучи совршено нели?Ви нудиме необичен начин за подготовка на лазања. Погледнете го видеото.

Повеќе на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?