ВИДЕО: Домаќинките полудеа по овој сендвич – од сега ќе правите само ваков

ВИДЕО: Домаќинките полудеа по овој сендвич – од сега ќе правите само ваков

Домаќинките полудеа по овој рецепт за тост со јаболка. Ова се највкусните сендвичи направени некогаш.
Погледнете го видеото и ќе ви биде јасно кои состојки се потребни и начинот на подготовка.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО рецепт: Брзи крокети од компири

Гнездо од компири со селско месо

ВИДЕО: Како да направите крцкави компири на шведски начин

Крем чорба од тиква и компири

Деликатес во кујната: Компир на поинаков начин

 

singlepost_text