ВИДЕО: Со само една банана решете ги проблемите со лицето

ВИДЕО: Со само една банана решете ги проблемите со лицето

Само една банана ќе ги реши вашите проблеми со лицето и акните. Се што ви треба е да тркнете до некој од пазарите или маркетите, да купите банана, и да ја намачкате на лицето.

Видеото ќе ви покаже како да го направите тоа.

Повеќе на Готви.мк:

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

 

 

singlepost_text