Северина ги „почасти“ фановите на Фејсбук со ново видео

Северина ги „почасти“ фановите на Фејсбук со ново видео

Северина руши рекорди на социјалните медиуми. Еве го нејзиниот најнов видео поздрав до сите нејзини фанови на Facebook. Уживајте:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Северина вака лупи пиперки за ајвар

Северина: Кога го гледам моето видео, умирам од срам (ВИДЕО)

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Каде престојуваше и јадеше Северина во Берово

ФОТО: Кој го врти Милан – Северина објави фотографија со синот

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text