ВИДЕО: Може да гледате како се крчка – од сега пица ќе се прави вака

ВИДЕО: Може да гледате како се крчка – од сега пица ќе се прави вака

Компанијата Pica kraft направи сад за печење пица, на отворено. Од садот може да ја видите пицата како крчка.Неодоливо, светот се заљуби во ова.

 

 

Повеќе на Готви.мк:

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка

 

singlepost_text