ФОТО: Сестрата на српската пејачка ослабе 50 килограми

ФОТО: Сестрата на српската пејачка ослабе 50 килограми

Веќе со години Ана Кокич важи за една од најубавите балкански пејачки, но и нејзината сестра не застанува покрај неа. А за се да биде поинтересно, Маја, која со години имала проблеми со килограмите, ослабела дури 50 килограми и линијата ја довела до совршенство.

Повеќе од Готви.мк:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

 

 

singlepost_text