ФОТО Каролина Гочева ужива во добра храна со саканиот – љубовта цвета

ФОТО Каролина Гочева ужива во добра храна со саканиот – љубовта цвета

Каролина Гочева ужива со саканиот Михаил во Рим со вкусни јадења и вино.- „Совршен крај на совршен ден… Фотографија направена од мојата љубов“, напиша Каролина на социјалните мрежи со што ја призна љубовта.

 

Повеќе на Готви.мк:

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета