ФОТО: Калиопи првото кафе го пиеше со луто пиперче

ФОТО: Калиопи првото кафе го пиеше со луто пиперче

Калиопи објави фотка на социјалните мрежи од својот двор, каде го пиеше првото утринско кафе до саксија со лути пиперчиња. Додека сите чуваат цвеќиња, Калиопи сака да одгледува здрава храна и да ужива.

Повеќе на Готви.мк:

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка

 

singlepost_text