Двејн Џонсон прогласен за најсекси маж на планетата – Се согласувате?

Двејн Џонсон прогласен за најсекси маж на планетата – Се согласувате?

Магазинот „People“ во традиционалното годишно прогласување на најсекси маж на планетата, годинава титулата ја додели на екс кечерот и актуелен актер, Двејн Џонсон.

Магазинот го најави Џонсон како „сладок, паметен и згоден“. Погледнете го видеото од неговото прогласување:

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса