ВИДЕО: За безбеден дом – со една вилушка спасете се од крадци

ВИДЕО: За безбеден дом – со една вилушка спасете се од крадци

Ви треба само вилушка да се спасите од крадците кои никогаш не мируваат. На ова видео е прикажано што да правите.

Повеќе на Готви.мк:

Крем чорба од тиква и компири

Деликатес во кујната: Компир на поинаков начин

Мусака со печурки

Мусака со карфиол и мисиркино месо

Мусака на ориентален начин

Повеќе рецепти со мелено месо

singlepost_text