ВИДЕО:  Најмеките топчиња од тесто – куќата ќе замириса на дом

ВИДЕО: Најмеките топчиња од тесто – куќата ќе замириса на дом

Направете вкусни топчиња од тесто од кои ќе се рашири неодолива арома во вашиот дом од која нема да може да дочекате да бидат готови.Начинот на подготовка и потребните состојки се прикажани во видеото.

 

Повеќе на Готви.мк:

Повеќе препораки на Готви.мк:

Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето?

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

singlepost_text