БРЗО И ВКУСНО: Топчиња со лук на денешното мени

БРЗО И ВКУСНО: Топчиња со лук на денешното мени

Состојки за тесто, лукче и создадена е магија во кујната. Направете вкусни лепчиња со лук кои се неверојатно вкусни.Целата подготовка е прикажана во видеото.

Повеќе на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

 

singlepost_text