Нов хит во светот: Нема да верувате како ќе се пие кафе од сега (ВИДЕО)

Нов хит во светот: Нема да верувате како ќе се пие кафе од сега (ВИДЕО)

Дејн Левинрад кој работи во “The green coffee”, во Јужна Африка, го креираше новиот трендна пиење кафе.

Кафе и сладолед, што мислите вие?

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ставете го ова во утринското кафе и слабејте!

Претворете го своето утринско кафе во најслатко задоволство. Еве како

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text