НЕОДОЛИВО: Мама’с ајвар по акциска цена од 129 денари – ЕВЕ КАДЕ

НЕОДОЛИВО: Мама’с ајвар по акциска цена од 129 денари – ЕВЕ КАДЕ

За многумина еден од највкусните ајвари произведени во Македонија, Мама’с ајварот е дефинитивно еден од најголемите македонски „амбасадори“ во светот. Производите на Мама’с може да се купат речиси во сите земји во светот.

Но, само во текот на денешниот ден (14.11.2016 година), тегла од 550 грама може да се купи по акциска цена од 129 денари или со намалување од 51 процент. Оваа понуда важи само во Тинекс и тоа ширум сите маркети во Македонија.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Секогаш кога вари јајца додава лимонов сок – и вие ќе го правите тоа

ЛОШИТЕ МИРИЗБИ ЌЕ ИСЧЕЗНАТ: Трик со лимон кој ќе ви го олесни секојдневието

Компир во сос од лимон

Како да ја исчистите микробрановата печка за 5 минути со помош на само еден лимон?

Лимонада со мед – Најдобра напивка за почеток на денот

Со лимон решете се од болките во колената (РЕЦЕПТ)

Дали знаевте дека ЛИМОНОТ е поефикасен од никотински фластери за одвикнување од пушење?

Звучи неверојатно: Направете лимонада во рерна

singlepost_text