ВИДЕО: Уметност во кујната – направете го популарниот десерт, еве како

ВИДЕО: Уметност во кујната – направете го популарниот десерт, еве како

Изгледа префинето, креативно, а вкусот на чоколадо ќе измами воздишки.

Еве како да направите деликатес од десерт во вашата кујна.

Погледнете го следното видео:

 

Повеќе на Готви.мк:

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

singlepost_text