ВИДЕО: Појадок за кој полудеа 50 милиони луѓе – видеото ќе во покаже зошто

ВИДЕО: Појадок за кој полудеа 50 милиони луѓе – видеото ќе во покаже зошто

Ако сакате да го пробате рецептот кој го залуде светот, тогаш ова видео нека биде вашиот водич.Ви требаат само шунка, кашкавал, леб и јајца.

Евтино, уникатно и вкусно, брзо се прави, побрзо се јаде.

 

Повеќе на Готви.мк:

Солени палачинки

Палачинките на Леа

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка

 

singlepost_text