ВИДЕО: Вашиот Инстаграм ќе биде најпопуларен – трикови за поубави фотки со храна

ВИДЕО: Вашиот Инстаграм ќе биде најпопуларен – трикови за поубави фотки со храна

Ана Ли е стилист за храна и таа ќе ви покаже како вашите порции да изгледаат поубаво за на социјалната мрежа Инстаграм.Со обични и евтини намирници и помагала ќе направите супер декорација.

Повеќе на Готви.мк:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква лин

 

singlepost_text