ФОТО: Водителката на Брза Кујна во ултра кратко фустанче

ФОТО: Водителката на Брза Кујна во ултра кратко фустанче

Убавата водителка на хит кулинарското шоу на Сител ТВ, Александра Пановска, ги збесна обожавателите со фотка со ултра катко фустанче. Погледнете ја фотката со која водителката изненади, бидејќи ретко објавува вакви фотки.

Повеќе на Готви.мк:

Палачинките на Леа

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка

singlepost_text