ВИЦ: Вклучи го миксерот да видам дали си дома

ВИЦ: Вклучи го миксерот да видам дали си дома

Жената:
– Каде си?
Мажот:
– Дома, мила.
– Сигурно?
– Секако.
– Ај вклучи го миксерот!
– Ррррррррр!
– Добро, драги.
Следниот ден.
– Каде си?
– Дома, мила.
– Сигурно?
– Секако.
– Вклучи го миксерот!
– Ррррррррр!
– Добро, драги.
Следниот ден жената решила да се врати порано дома без предупредување. Дома бил само синот.
– Каде е татко ти?
– Не знам, мамо. Го зеде миксерот и замина некаде…

😉

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text