КАЛОРИСКА БОМБА: Спои хамбургер и хот дог и доби…

КАЛОРИСКА БОМБА: Спои хамбургер и хот дог и доби…

Ова видео покажува јадење кое е повеќе од калориска бомба. Тие споија хот дог и хамбургер и добија Хамдог.Би го јаделе ли?

 

Team Hamdog feeding the masses at ECU Open Day.

A video posted by Hamdog (@hamdog) on

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Како да направите крцкави компири на шведски начин

Ќофтиња во доматен сос

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

Домашни ќофтиња

Ќофтиња од тиквица

ВИДЕО: Како да приготвите палачинки од компири

Најдобар рецепт за домашно ќофте

 

singlepost_text