ВИДЕО: Стефани била вегетаријанец 22 години – прв пат проба месо а потоа…

ВИДЕО: Стефани била вегетаријанец 22 години – прв пат проба месо а потоа…

Стефани Потакис не јадела месо целиот живот. Таа е вегетаријанец 22 години, а сега за прв пат пробува каков е вкусот на месото.Реакцијата кажува се:

 

 

 

 

 

Повеќе на Готви.мк:

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци