ВИДЕО: Нема печење, готов е за минута – чоколаден десерт

ВИДЕО: Нема печење, готов е за минута – чоколаден десерт

Сакате десерт од чоколадо чија што подготовка нема да ве измори и да ви одземе многу време?Ви нудиме задоволство за кое нема стоење до шпорет, кое се прави брзо и се топи во уста.

Погледнете како да го подготвите:

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

Пудинг од ориз

Чоколадна баклава

Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

Супер рецепт: Леден кафе колач

singlepost_text