ФОТО: Што и е на Марија Шерифовиќ?

ФОТО: Што и е на Марија Шерифовиќ?

Српската пејачка, Марија Шерифовиќ овие денови во медиумите е актуелна по наводна тајна врска со ќерча на богат српски бизнисмен.

Но, неа мува не ја лази за сите озборувања во јавноста. Таа и понатаму растура на Инстаграм. Еве што објави вчера:

Il si nindza il si mindza 😂👽

A photo posted by Marija Serifovic (@serifovic) on

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести и рецепти:

ФОТО: Марија Шерифовиќ се „исуши“: Немам јадено ништо 10 дена

ФОТО: Марија Шерифовиќ се фотографираше со бебе – Фановите воодушевени

Пинкови ѕвезди: Трансфери од жирито на Ѕвездите на гранд како во Премиер лигата

Мажите ќе ве обожаваат: Направете им сладолед од пиво

Брашно, пиво, јајца и путер – 4 состојки за генијален резултат во кујната

Вкусно мезе: Крокети со пилешко и шунка – одлични за со ладно пиво

Необичен десерт на кој мажите ќе се радуваат: Палачинки со пиво

Заврши „Пивофест 2016“, организаторите презадоволни – Колку пиво се испило?

Маријана главна ѕвезда на Пивофест – А, еве кој напиток за бронзен тен го препорачува!

Викенд мезе: Поховани маслинки – одлично одат со пиво

Добра вест за мажите: Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет

singlepost_text