18+ ФОТО: Џеј Ло го покажа задникот за време на концерт

18+ ФОТО: Џеј Ло го покажа задникот за време на концерт

На својот вчерашен концерт Џенифер Лопез воодушевила со својот настап. 47годишната Џеј Ло ги излуде своите фанови кога го покажа својот задник за време на концертот.

Погледнете како изгледало тоа:

Thank u @faustopuglisi_wow for my beautiful outfit!!! #peekaboo

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text