ФОТО: Вака се опушта најубавата русокоса на српската естрада

ФОТО: Вака се опушта најубавата русокоса на српската естрада

Вино, свеќи и романтика. Вака се опушта убавата барбика од Нови Сад, Наташа Беквалац.Погледнете ја фотката од нејзината идеална вечер.

Повеќе вести на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

singlepost_text