ФОТО: Вака се опушта мама Сека кога малиот Јаков спие

ФОТО: Вака се опушта мама Сека кога малиот Јаков спие

Српската пејачка Сека Алексиќ се опушти со својот омилен десерт, протеински палачинки. Убавата Србинка која е тазе мама најде време и за уживање додека малиот Јаков спие.

untitledhebcbecudcfnbjefnbcnewbfcbewifw

Повеќе вести на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?