ВИДЕО: Оваа пирамида торта е фантастична – ќе се шокирате од внатрешноста

ВИДЕО: Оваа пирамида торта е фантастична – ќе се шокирате од внатрешноста

Оваа пирамида торта изгледа фантастично, но ќе останете без текст кога ќе ја видите нејзината внатрешност.Жената од снимката ќе ви покаже како да направите незаборавна торта за дечињата.

Повеќе вести на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?