ВИДЕО: Ви здодеа од торти и палачинки? – овој десерт мора да го пробате

ВИДЕО: Ви здодеа од торти и палачинки? – овој десерт мора да го пробате

Ако ви се јаде нешто благо и сакате да си подготвите нешто необично и вкусно, ова е решението за вас.Супер вкусни чоколадни колачи кои се топат во уста.

Подготовката погледнете ја во следното видео.

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Палачинките на Леа

Посно: Палачинки без зејтин

Палачинки за 3 минути

Палачинки со мед и ореви

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Палачинки на кои не можете да им одолеете

Џиновска блага палачинка