Српската пејачка признава: Вака ослабев 10 кила за два месеца!

Српската пејачка признава: Вака ослабев 10 кила за два месеца!

Српската пејачка Ана Кокиќ важи за една од најсексапилните на естрадата, а во минатото мака мачеше со килограмите. Убавата Србинка открива како ослабна 10 килограми за само два месеци.- Не сакав да се ставам на исцрпувачки диети, не сакав да ми падне имунитетот и да се разболам. Затоа консумирав само здрава храна, овошје и зеленчук, вели Ана.

Таа вели дека претходно имала 10 кила плус, но вешто ги криела со облеката.

Поврзани вести на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

 

singlepost_text