ВИДЕО: Ја свитка сланината и стави живо јајце – веднаш ќе го направите истото

ВИДЕО: Ја свитка сланината и стави живо јајце – веднаш ќе го направите истото

Сланина и јајца се сосема доволни за целосно уживање во овој вкус.Погледнете каков појадок можете да направите само со јајца и сланина.

Повеќе вести на Готви.мк:

ФОТО: Фестивал на виното во Македонско село – Втора вечер

Почнува Фестивалот на виното во Македонско село – Еве ја програмата

„Македонско село“ – магнет за домашните гости и странските туристи

Проверете кога имате автобус до „Македонско село“ – ЈСП со нова автобуска линија

Автентични куќи, хотел, ресторани… Отворен комплексот „Македонско село“

ЕКСКЛУЗИВНО ФОТО: Ѕирнете во внатрешноста на комплексот „Македонско село“

 

singlepost_text