ТРИ СОСТОЈКИ, ЕВТИНО И БРЗО: Направете ручек за десетка

ТРИ СОСТОЈКИ, ЕВТИНО И БРЗО: Направете ручек за десетка

Направете брз ручек за своето семејство со три вкусни и евтини намирници.Се што ви треба е тесто, виршли и чедар.

Повеќе поврзани рецепти на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки