Му рекла на сопругот да ја отвори рерната – го нашол она што го чекал 17 години

Му рекла на сопругот да ја отвори рерната – го нашол она што го чекал 17 години

По цели 17 години борба со неплодност, Дана и Аркел изгубиле надеж дека некогаш ќе станат родители. Парот претрпел четири абортуси и едно мртвороденче, но продолжиле да се молат и секогаш верувале во чудо.Во видеото подолу можете да погледнете како изгледал моментот кога Аркел дознал дека ќе стане татко!

Среќата сопругата одлучи со него да ја сподели во кујната.

Погледнете ја реакцијата:

 

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

singlepost_text