Ви здодеа од месо, компири и тестенини? – нов вкус на вашата трпеза

Ви здодеа од месо, компири и тестенини? – нов вкус на вашата трпеза

Сите имаме куп работни обврски, а воедно сакаме дома да му го понудиме најдоброто на семејството. Ова е супер идеја за креативен, здрав и вкусен ручек.Погледнете го видеото за потребните состојки и подготовката:

Повеќе вести на Готви.мк:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

 

singlepost_text