БРЗ ДЕСЕРТ ВО ШОЛЈА: Ќе го соберете целото семејство за неколку минути

БРЗ ДЕСЕРТ ВО ШОЛЈА: Ќе го соберете целото семејство за неколку минути

Направете вкусен десерт во шолја за само неколку минути. Потребните состојки и начинот на подготовка погледнете ги во следното видео.Верувајте, се прави за миг, брзо е лесно и евтино и сите ќе поитаат кон трпезата.

 

 

Повеќе десерти на Готви.мк:

Ќе ве врати во детството: Омилениот десерт на сите генерации

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

singlepost_text