ВИДЕО: Идеален ручек за продолжениот викенд – децата ќе бидат најрадосни

ВИДЕО: Идеален ручек за продолжениот викенд – децата ќе бидат најрадосни

Искористете го продолжениот викенд и направете семејна идила со вкусен ручек за вашите најмили. Со оглед на тоа дека и метеоролозите објавија дека викендов ќе има дожд, додека седите дома со семејството, направете вкусни хамбургери.

Повеќе рецепти на сајтот на Готви.мк:

ВИДЕО: Како да направите крцкави компири на шведски начин

Ќофтиња во доматен сос

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

Домашни ќофтиња

Ќофтиња од тиквица

ВИДЕО: Како да приготвите палачинки од компири

Најдобар рецепт за домашно ќофте