ВИДЕО: Имате проблем да ги натерате децата да јадат? – овој ручек е решението

ВИДЕО: Имате проблем да ги натерате децата да јадат? – овој ручек е решението

Се сте виделе освен ова! Ако имате дечиња ова е совршен ручек за вас.Виножито тестенини се навистина вкусно и креативно решение за вашата мака, што да зготвите денеска за ручек.

Погледнете го видеото:

Повеќе вести на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки