Турската актерка која ја гледаме секоја вечер во брак со Македонец

Турската актерка која ја гледаме секоја вечер во брак со Македонец

Злобната актерка Дилара од Парампарче, која е хит серија на Сител, во реалноста е сосема поинаква.

Таа од оваа година е во брак со македонскиот актер Ертан Шабан, кого го гледавме во серијата која исто така беше хит на Сител, Збогум Румелија.

Актерите се во среќен брак.

Повеќе вести на Gotvi.mk:

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки