Љубов на сите страни – Со кого заспива Елена Ристеска? (ФОТО)

Љубов на сите страни – Со кого заспива Елена Ристеска? (ФОТО)

Популарната македонска пејачка, Елена Ристеска на својот Инстаграм профил објави многу слатка фотографија.

„Кога ја заспиваш внуката.. или таа тебе?“ – напиша Елена под оваа фотографија:

Кога ја заспиваш внуката.. или таа тебе? 🙊🙈 #niece #aunt #love

A photo posted by E L E N A (@elenaristeskaofficial) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Елена Ристеска во дилема кои чевли да ги избере

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text