ВИДЕО: Дуетот на Џос Стоун и Каролина Гочева кој ги освои сите

ВИДЕО: Дуетот на Џос Стоун и Каролина Гочева кој ги освои сите

Популарната Џос Стоун на својот официјален Фејсбук го објави целиот дует со нашата популарна музичка ѕвезда Каролина Гочева.

Тие заедно ја исполнуваат познатата песна „Кој да ми запее“, а Џос се заблагодари на публиката која присуствуваше на нејзиниот концерт во Скопје.

Погледнете и слушнете како звучи овој дует:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text