Марјана прави вистински „земјотрес“ на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Марјана прави вистински „земјотрес“ на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Познатата македонска водителка и модел, Марјана Станојковска со своите фотографии руши рекорди на Инстаграм.

Секси и заводлива – погледнете ја оваа фотогалерија на Марјана:

#prisma #marjanastanojkovska

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

Happy Friday 💋 It's raining,but at least it is Friday! ✔️🌧🍸

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

☁️🌊

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

#pivofest2016 #prilep

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

Kiki papagalce 💋 #ljubovnaprvpogled

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

Повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Марјана во жешко издание за крајот на летото на Инстаграм

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text