ФОТО: Се пиеше вино до зори – вака се слави роденден на српската естрада

ФОТО: Се пиеше вино до зори – вака се слави роденден на српската естрада

Пејачка Сања Ѓорѓевиќ, ја собра цела естрада на роденден. Пејачката 48. роденден го прослави со своите колешки од домашната естрада, меѓу кои на чело беше Лепа Брена.

 

Тие се потрудија на Сања да и ја направат забавата за паметење.

Повеќе вести на Готви.мк:

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

 

 

singlepost_text