ФОТО: Бонбонче – Македонската пејачка го покажа бебето

ФОТО: Бонбонче – Македонската пејачка го покажа бебето

Елена Петреска пред една седмица го имаше првиот настап по породувањето, а веќе изгледа одлично. Сега пејачката го покажа бебенцето. Ќерката на Елена и Андреј, и сестричката на Михаил, е бонбона.

Нека е живо и здраво!

Повеќе вести на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text