Нов земјотрес ја стресе Македонија

Нов земјотрес ја стресе Македонија

Во Дојран е почувствуван земјотрес со јачина од 3,4 степени.

Потресот бил на длабочина од 8 километри.

Повеќе вести на Готви.мк:

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text