ВИДЕО: Чудна храна која нема да верувате дека постои – тие ја пробаа а потоа…

ВИДЕО: Чудна храна која нема да верувате дека постои – тие ја пробаа а потоа…

Ова се најчудните и најнеобични комбинации на храна.Луѓето во ова видео пробаа чудни деликатеси, пити со домати и лимон, банани и сланина…

Еве ги реакциите…

Повеќе забавни вести на Готви.мк:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text