Памела Андерсон е вегетаријанка – Еве ги нејзините рецепти

Памела Андерсон е вегетаријанка – Еве ги нејзините рецепти

Памела Андерсон, која се прослави со една од насловните улоги во серијата „Чувари на плажата“, деновиве е актуелна по изјавите дека поради минатите актерски улоги мажите во кревет ја третирале како проститутка.

Но, русокосата убавица е актуелна и по својата фондација „Памела Андерсон“, каде меѓу другото се бори и за правата на животните.

Памела е вегетаријанка и големо внимание посветува на овој тип на исхрана. Нејзините предлог рецептиво пишана и видео форма можете да ги прочитате ТУКА.

Повеќе вести на Gotvi.mk:

18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

Марјана како Памела Андерсон

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text